Belépés
menusgabor: Németország és a pénzoligarchia
tisztségviselőt a hadbíróság két év börtönre ítélte egy náci védelmezéséért, és számos amerikai tisztségviselőt is le kellett váltani hasonló okból. Vajon miért védelmez egy amerikai vagy brit befektető bankár egy náci üzletembert? A közvélemény felé azzal érvelnek, hogy ezek kizárólag üzlettel foglalkozó németek voltak, akiknek semmi közük sem volt a náci rendszerhez, következésk
2023-06-03 21:30:19
maroka: Magabiztos győzelmet aratott a Ferencváros a derbin
Az OTP Bank Liga 8. fordulójában a Ferencváros 2-0-s győzelmet aratott az Újpest felett, Tokmac és Somalia góljával. A három ponttal megerősítette helyét a tabella élén a címvédő
Az FTC így már 57 mérkőzés óta veretlen hazai pályán a bajnokságban: 11 döntetlen mellett ez volt a 46. győzelme. Az Újpest ellen pedig lassan öt éve nem veszített a pontvadászatban: öt döntetlen mell
2020-10-25 13:19:08
maroka: Bognár György négygólos győzelemmel debütált Pakson
A Paks a héten vezetőedzőnek kinevezett Bognár György első bajnoki mérkőzésén 4-0-ra legyőzte a vendég MTK Budapest együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga ötödik fordulójának szombati játéknapján.
Paksi FC - MTK Budapest 4-0 (1-0)
Paks, 1398 néző, v: Erdös
Gólszerzők: Hahn (38., 57., 80., az első kettőt 11-esből), Szakály D. (52.)
kiállítva: Baki (37.)
2020-09-27 14:31:58
maroka: Győzelmével fellépett a harmadik helyre a ZTE FC
Az ötödik fordulóval folytatódott a labdarúgó NB I OTP Bank Liga, a ZTE FC pedig egyik vidéki riválisát, a Diósgyőr csapatát látta vendégül. A ZTE FC megérdemelten tartotta otthon a három pontot és fellépett a harmadik helyre a tabellán.
*
ZTE FC - Diósgyőri VTK 3-1(2-1)
Zalaegerszeg, 2825 néző. Jv.: Antal P. (Tóth II., Horváth Z.).
ZTE FC: Demjén -
2020-09-27 14:15:10
maroka: Koronavírusos játékosa miatt elhalasztották ......
Koronavírusos játékosa miatt elhalasztották a Puskás Honvéd elleni bajnokiját.
Elmarad a vasárnapra kiírt Puskás Akadémia Budapest Honvéd találkozó az OTP Bank Liga 1. fordulójában, mivel a felcsútiak keretében koronavírusos esetet regisztráltak.
A hazaiak az előírásoknak megfelelően eljárva halasztási kérelmet adtak be a szövetséghez. A mérkőzés új időpontjáról az MLSZ v
2020-08-18 16:23:48
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Döntetlen a szezonnyitó örökrangadón
és 78 MTK-siker mellett 49. alkalommal született döntetlen.
A kék-fehérek sorozatban négy elveszített örökrangadó után szereztek pontot ismét fővárosi riválisukkal szemben.
OTP Bank Liga, 1. forduló:MTK Budapest-Ferencvárosi TC 1-1 (1-0)--------------------------------------Új Hidegkuti Nándor Stadion, 4445 néző, v: Solymosi
--------------------
M4 Sport14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Vasas16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, DEAC-DVSC
Sport 220.00: Lósport, Kincsem+
Eurosport 114.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, 1. forduló, Sheffield17.
2020-08-04 08:01:15
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Döntetlennel kezdett a Vasas
dolgoztak ki, de sokáig nem tudtak betalálni, majd Feczesin Róbert a 64. percben megtörte a gólcsendet. A folytatásban is ment előre a Vasas, de újabb gólt már nem szerzett.
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
-------------------------------------Vasas FC-Kolorcity Kazincbarcika 1-1 (0-1)
korábban:FC Ajka-WKW ETO FC Győr 2-1 (0-0)BFC Siófok-Szombathelyi Haladás
2020-08-02 22:16:29
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Négygólos különbséggel nyert a Haladás és a Pécs

A szombathelyiek Siófokon győztek 5-1-re, a pécsiek a Dorogot múlták felül 4-0-ra, utóbbiak úgy, hogy a végeredmény már a 32. percre kialakult.
-------------------------------------FC Ajka-WKW ETO FC Győr 2-1 (0-0)BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 1-5 (1-3)Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 3-0 (2-0)Pécsi MFC-Dorogi FC 4-0 (4-0)
2020-08-02 21:05:29
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Hazai győzelemmel kezdett a Debrecen

A győztes találatot a 83. percben a védő Szatmári Csaba szerezte.
A mezőny másik debreceni együttese, a DEAC 1-0-ra kikapott a Soroksáron.
-------------------------------------Debreceni VSC-Budaörs 1-0 (0-0)Soroksár SC-DEAC 1-0 (0-0)
később:Pécsi MFC-Dorogi FC 19.00 FC Ajka-WKW ETO FC Győr 19.00 Szeged-Csanád Grosic
2020-08-02 19:44:46
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Nyíregyháza-győzelemmel indult az új idény
de az eseménydús kezdéstől lendületbe jöttek, stabilabban futballoztak, és egy ellentámadás végén a 84. percben Hornyák Marcell révén megszerezték a győzelmet érő gólt.

-------------------------------------Kaposvári Rákóczi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0)
vasárnap játsszák:Soroksár SC-DEAC 17.30 Debreceni VSC-Budaö
2020-08-01 22:13:04
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Bognár György, Labdarúgó NB, Labdarúgó NB II, Bank Liga, Paksi FC, Szakály, Diósgyőri VTK, Antal, Tóth II, Horváth, Puskás Honvéd, Puskás Akadémia Budapest Honvéd, Budapest-Ferencvárosi TC, Hidegkuti Nándor Stadion, Magyar Kupában, Merkantil Bank Liga, Feczesin Róbert, Merkantil Bank Liga NB II, FC-Kolorcity Kazincbarcika, Ajka-WKW ETO FC Győr, Siófok-Szombathelyi Haladás, Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár, Pécsi MFC-Dorogi FC, Szatmári Csaba, Soroksár SC-DEAC, Szeged-Csanád Grosic,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,